The Brando Resort. Ekologiczne wakacje w Polinezji

Atol Tetiaroa, część Polinezji Francuskiej, należał kiedyś do Marlona Brando. Teraz mogą tam Państwo spędzić luksusowe wakacje!

The Brando Resort to wyjątkowy luksusowy kurort na zapierającej dech w piersiach prywatnej wyspie Tetiaroa, 30 mil na północny wschód od Tahiti. Wyspa należała kiedyś do Marlona Brando. Po jego śmierci została przekształcona w prywatny ośrodek oferujący beztroski luksus pośród dziewiczej przyrody. Misją The Brando Resort jest zapewnienie Państwu najwyższego poziomu luksusu oraz autentycznych i wzbogacających kulturowo wakacji w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska.

Żeby się dostać do The Brando Resort, konieczny jest 20-minutowy prywatny lot samolotem z Tahiti. Na miejscu czeka na Państwa 35 zacisznych willi z prywatnymi basenami. Białe piaszczyste plaże są domem dla żółwi morskich, mant i egzotycznych ptaków.

22 wille wzdłuż plaży Turtle Beach i 13 willi wzdłuż zatoki Mermaid swoim wyglądem odzwierciedlają polinezyjski styl życia i tradycje. Wille wtapiają się w otoczenie i nie psują cudownego krajobrazu Polinezji. Każda willa ma na wyposażeniu własny mały basen, miękkie, przytulne meble i duże okna, przez które będą Państwo mogli podziwiać widoki. The Brando Resort oferuje również nowoczesne udogodnienia, takie jak szeroki dostęp do biblioteki filmów i szybki internet wifi.

The Brando Resort. Wakacje przyjazne środowisku

The Brando Resort na pierwszym miejscu stawia ekologię. Prąd w willach pochodzi z czystych, odnawialnych źródeł energii. Owoce i warzywa wykorzystywane w restauracji pochodzą z własnego organicznego ogrodu. Na wyspie znajduje się stacja badawcza, prowadząca badania lokalnej przyrody. Pracujący tam naukowcy z chęcią pokażą Państwu, jak dbają o ocalenie niespotykanej różnorodności biologicznej atoli Polinezji.

Te luksusowe wakacje mogą też być okazją do zadbania o zdrowie. W każdej z willi czeka na Państwa rower, na którym mogą Państwo zwiedzić wyspę lub pojechać na ulubioną plażę. Mogą Państwo też nurkować, pływać w lagunie, popływać kajakiem nad ogrodami koralowymi, powiosłować na sąsiednią wyspę lub po prostu spacerować po długich plażach wyspy Tetiaroa.

The Brando Resort. Śladem królów w Varua Te Ora Polynesian Spa

W samym sercu atolu Tetiaroa znajduje się Varua Te Ora Polynesian Spa. W tej wyjątkowej oazie spokoju czekają na Państwa masaże i zabiegi relaksacyjne w willach wokół spokojnego, porośniętego lilią stawu. Słowo Varua oznacza „dusza” i utrwala tradycję ustanowioną przez polinezyjską rodzinę królewską. Według legend monarchowie Oceanii odpoczywali kiedyś właśnie w tym miejscu, by oddawać się rytuałom piękności.

ZOBACZ TEŻ: Amanwella. Przyjazna ostoja miłośników natury i spokoju>>

Highlights

  • 35 zacisznych willi
  • luksusowe Varua Te Ora Polynesian Spa
  • restauracja z organicznym ogrodem
  • wycieczki rowerowe
  • wycieczki morskie po atolu
  • naukowa stacja badawcza
  • sporty wodne: surfing, nurkowanie

Lokalizacja

activities-4
BRANDO_Conference-5-1640x830
BRANDO_ExplorerCenter-7-1640x830
BRANDO_Mutineer-exterior-2-1640x830
BRANDO_Restaurant-BeachDining-twilight-1-1640x830
BRANDO_Spa-Birdsnest-Interior-1640x830
BRANDO_TeManu-day-8-1640x830
BRANDO_TransitRoom-6-1640x830
brandos0099-1640x830
Image00009-The-Brando-1640x830
one-cubic-foot-project-2
P1140701
P1140816
the-resort-1
the-resort-6
the-resort-7
the-resort-8
the-resort-9
three-bedroom-villas

Formularz kontaktowy

    Polityka prywatności