Bilety lotnicze. Specjaliści od luksusowego latania

Nieważne, czy podróżują Państwo do europejskiego miasta czy planują eskapadę do Australii czy Nowej Zelandii. Nasz doświadczony zespół wybierze dla Państwa najlepsze przeloty w najlepszych klasach.

Zespół Royal Holidays tworzą jedni z najbardziej doświadczonych specjalistów i praktyków transportu lotniczego w Polsce. Pomysłodawca marki, Robert Grzybowski, jest związany z branżą lotniczą od niemal 30 lat. Od ośmiu lat wydaje polską edycję brytyjskiego Business Travellera, w której testujemy najnowsze i najbardziej wyszukane bilety lotnicze na świecie.

Dlatego jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze linie i najlepsze produkty pokładowe – jeśli chodzi o kuchnię, wybór win, system rozrywki pokładowej czy serwis.

Od 1995 roku w naszej grupie znajduje się agencja IATA – nasi doświadczeni sprzedawcy zestawią Państwu najszybsze połączenia. A także zadbają o to, by przy połączeniach transferowych mieli Państwo dostatecznie dużo czasu, by bez zbędnego pośpiechu przesiąść się na kolejny samolot.

Nasze doświadczenie pozwoli Państwu dotrzeć do celu na pokładach najlepszych linii lotniczych. Doradzimy, który produkt premium wybrać – klasę first w Singapore Airlines czy może biznes w Emirates. Oferujemy także przeloty czarterowe w klasie biznes i premium economy najnowszymi polskimi Boeingami B787 Dreamliner do najciekawszych zakątków świata.

Zapraszamy do kontaktu!

Two people who travel take the Shinkansen.
Singapore Airlines First Class suite
Two people who travel take the Shinkansen.
Singapore Airlines Business Class
Singapore Airlines Business Class widok ogolny
Singapore Airlines Business Class stewardessa
Singapore Airlines Business Class poduszki
Singapore Airlines Business Class onboard serwis
Singapore Airlines Business Class kabina
Singapore Airlines Business Class kabina 2
Singapore Airlines Business Class jedzenie
Singapore Airlines Business Class dziewczyna IFE
Bilety lotnicze Emirates First Class man
Bilety lotnicze Emirates First Class

Formularz kontaktowy

    Polityka prywatności