Zapraszamy Państwa do ukrytych portów w najdzikszych miejscach świata. To będzie prawdziwa ekspedycja w iście francuskim, pięciogwiazdkowym stylu.

Marka Ponant to luksusowe rejsy wycieczkowe i ekspedycyjne, komfortowe prywatne wyprawy we francuskim stylu na pokładzie 12 kameralnych statków, m.in. Le Ponant, Le Boréal, L’Austral, Le Soléal i Le Lyrial. Francuska flota pływa po wszystkich morzach świata – od tych najzimniejszych po najcieplejsze. Chcemy Państwu przed wszystkim zaproponować rejsy po Arktyce i Antarktydzie.

Antarktyda kusi swą niedostępnością, która sprawia, iż człowiek niezwykle mocno angażuje się w odkrywanie jej zakątków. Mówi się, że długi pobyt na Białym Kontynencie potrafi zmienić każdego. Przez długie wieki była niczym duch na mapie świata i po dziś dzień jest obiektem fascynacji wielu podróżników. Ten lodowaty kontynent, zdobyty przez człowieka dopiero w 1820 roku, zachwyca swą górzystą scenerią.

W tym największymi na świecie górami lodowymi i ogromną ilością gatunków fauny. Antarktydę zamieszkują m.in. uchatki, pingwiny, albatrosy, słonie morskie, orki i wieloryby. Któż nie marzył o tym, by móc delektować się tym białym, statycznym krajobrazem i czarującą atmosferą całkowitego spokoju. Spokoju, którego nie doświadczysz w żadnym innym miejscu na ziemi? A wszystko to na pokładzie kameralnego luksusowego statku.

Ponant. Arktyka na wyciągnięcie ręki

Wyprawa na Artykę to podróż od Islandii po Spitsbergen, a także od Grenlandii przez dziewicze wybrzeża rosyjskiego Dalekiego Wschodu po mityczne Przejście Północno-Zachodnie. Wybierzecie się Państwo z nami w rejs śladami wielkich odkrywców. Szczególnie polecamy ejsy typu „Expedition”. Wycieczki lądowe umożliwią ci podziwianie z bliska imponujących arktycznych krajobrazów.

Przez cały czas towarzyszyć Państwu będą doświadczeni przewodnicy, dzięki którym poznacie społeczność Inuitów, żyjących według rytmu zmieniających się pór roku i pielęgnujących kulturę oraz styl życia swych przodków. Czekają Państwa także spotkania z tutejszymi zwierzętami, wygrzewającymi się leniwie w promieniach słońca lub podążającymi dla zabawy za Twoim statkiem.

Zobacz też >> rejs Azamara!

Highlights

 • Pięć kameralnych nowoczesnych statków ekspedycyjnych
 • Pięciogwiazdkowa francuska kuchnia
 • Prawdziwe all inclusive
 • Rejsu po wszystkich morzach świata
 • Spotkania z fauną i florą
 • Wycieczki po niedostępnym lądzie
 • Kamerdynerzy i obsługa na najwyższym poziomie
 • Ekspedycje na Antarktydę i do Arktyki
 • Spotkania z lokalnymi kulturami
 • Rejsy „pod klucz” z przelotem i transferami

Lokalizacja

Ponant walen
Ponant panorama
Ponant glowne
Ponant Alaska
Ponant statek 2
Ponant lody
Ponant kabina
Ponant suite
Ponant restauracja 2
Ponant restauracja

Formularz kontaktowy

  Polityka prywatności