MAIA Luxury Resort & Spa Seychelles. Pięć gwiazdek w tropikach

Zapraszamy Państwa do luksusowego ośrodka usytuowanego na wyspie Mahé. MAIA Luxury Resort & Spa Seychelles znajduje się na prywatnym półwyspie, wielokrotnie nagradzanym za wyjątkową scenerię i piękna tropikalną roślinność.

Seszele od zawsze stanowiły upragnione miejsce relaksu, gdzie można uwolnić się od trosk i ze spokojem wsłuchiwać w szum oceanu. To aż 115 wysp pochodzenia wulkanicznego i koralowego z bujną roślinnością i pięknym żółtym piaskiem. Nie bez powodu na przełomie XVII I XVIII wieku miejsce to upodobali sobie europejscy piraci, jako swoje schronienie. Teraz można tam zażyć prawdziwego luksusu.

Wille w MAIA Luxury Resort & Spa Seychelles znajdują się na wzgórzu z widokiem na ocean. W każdej z nich mają Państwo do dyspozycji spersonalizowaną obsługę lokaja, prywatny basen infinity (bez krawędzi), nasłoneczniony taras i altanę na świeżym powietrzu. Wewnątrz willi znajduje się klimatyzacja, telewizor z płaskim ekranem, aneks kuchenny. A także zestaw kosmetyków marki Hermès oraz dostęp do bezpłatnego WiFi.

W połowie XVIII wieku Seszele zostały anektowane przez Francję. Nazwa archipelagu pochodzi od nazwiska ministra finansów na dworze króla Ludwika XV, Jeana Moreau de Sechelles. Francuscy osadnicy wkrótce sprowadzili na wyspy niewolników z Afryki. I chociaż już pół wieku później wyspy przejęli Brytyjczycy, wpływy francuskie pozostały wyraźnie widoczne do dziś w kulturze, kuchni i muzyce. Obecnie na ludność Seszeli składają się głównie Kreole.

MAIA Luxury Resort & Spa Seychelles. Po pierwsze kuchnia

W kurorcie dostępna jest restauracja Tec Tec gdzie znakomite potrawy takie jak grillowane owoce morza, zamawiać można o każdej porze. Gdyby tego było mało, MAIA Luxury Resort & Spa Seychelles wykracza poza ideę all inclusive. Nawiązując do koncepcji kulinarnej „Whenever, Wherever, Whatever” zapewnia kolację przy świecach na plaży lub sprzęt do grillowania na tarasie willi.

Na tym prywatnym półwyspie znajdą Państwo również centrum odnowy biologicznej. Masaż w SPA czy też kąpiele w tropikalnych kwiatach zostaną zorganizowane przez lokaja.  Do dyspozycji gości jest również nowoczesna siłownia, zającia z jogi i gigong. Oraz sporty wodne takie jak snorkeling, kajakarstwo, SUP czy paddleboard. Na miejscu organizowane są także specjalne programy rozrywkowe dla najmłodszych, obejmujące lekcje pływania, programy rozrywkowe, wycieczki i zabiegi w mini spa.

Około 10% powierzchni Seszeli pokrywają bujne lasy tropikalne, porastające głównie wyższe partie wysp. Znajdują się wśród nich liczne gatunki endemiczne oraz cenne gatunki drzew takie jak mahoniowiec i hebanowiec. Soczysta zieleń w połączeniu z błękitem wody i luksusową obsługą, sprawią, że w MAIA Luxury Resort & Spa Seychelles poczują się Państwo jak w prawdziwym raju na ziemi.

Zobacz też North Island Seszele >>

Highlights

 • Prywatny półwysep
 • Wspaniały widok na ocean
 • Wille na wzgórzu
 • Doskonałe owoce morza
 • SPA
 • Tropikalny las
 • Sporty wodne
 • Spersonalizowany lokaj
 • Kosmetyki marki Hermès
 • Wszelkie usługi na życzenie klienta

 

Lokalizacja

MAIA Luxury Resort & Spa Seychelles 21
MAIA Luxury Resort & Spa Seychelles 20
MAIA Luxury Resort & Spa Seychelles 19
MAIA Luxury Resort & Spa Seychelles 18
MAIA Luxury Resort & Spa Seychelles 17 glowne
MAIA Luxury Resort & Spa Seychelles 16
MAIA Luxury Resort & Spa Seychelles 15
MAIA Luxury Resort & Spa Seychelles 14
MAIA Luxury Resort & Spa Seychelles 13
MAIA Luxury Resort & Spa Seychelles 12
MAIA Luxury Resort & Spa Seychelles 11
MAIA Luxury Resort & Spa Seychelles 10
MAIA Luxury Resort & Spa Seychelles 9
MAIA Luxury Resort & Spa Seychelles 8
MAIA Luxury Resort & Spa Seychelles 7
MAIA Luxury Resort & Spa Seychelles 6
MAIA Luxury Resort & Spa Seychelles 5

Formularz kontaktowy

  Polityka prywatności