Klasa Oasis. Na największym statku świata!

To największe pasażerskie statki świata, jakie do tej pory wybudowano. Cztery wypełnione atrakcjami po brzegi kolosy to pomysł na idealne wakacje dla rodzin z dziećmi.

Klasa Oasis to przygoda na morzach i oceanach w luksusowych warunkach. Statki z reguły płyną w nocy, by w dzień zawinąć do kolejnego portu, gdzie czekają na Państwa niezapomniane wycieczki lądowe.

Rejsy trwają zazwyczaj tydzień i nie sposób wygospodarować tyle czasu, by zwiedzić i zobaczyć wszystko na pokładzie. To tętniące zżyciem pływające miasto pełne barów, restauracji, kawiarni, klubów nocnych oraz atrakcji i sportów. Mogą Państwo opalać się przy basenie przy gorącym wietrze morza karaibskiego a 5 minut później jeździć na łyżwach na jednym z pokładów Oasis of the Seas. A także przejechać się kolejką tyrolska ponad promenadą Boardwalk, wspinać na ściankach, spróbować symulatora surfingu, zjechać superszybkimi zjeżdżalniami, obejrzeć wieczorne show w Amfiteatrze lub jedno z brodwayowskich przedstawień teatralnych. Znajdą też Państwo chwile dla siebie, oddając dzieci pod opiekę profesjonalnych animatorów, organizujących zajęcia w dobranych wiekowo grupach.

Dzięki Spa i Centrum fitness Vitality AT Sea zregenerują Państwo ciało w przerwach między atrakcjami, wycieczkami lądowymi i doskonałym jedzeniem. Mają Państwo do wyboru dwie główne restauracje, serwujące posiłki w formule a la carte lub bufetowej. Zdecydowanie na kolacje warto wybrać tę pierwszą opcję. Kilka znakomitych przystawek, dań głównych i deserów do wyboru, co dziennie co innego. Jeśli się Państwo uprą, można spróbować wszystkiego. Drinka oprócz dedykowanych do tego klubów z muzyka na żywo mogą Państwo wypić zamawiając go u w pełni zautomatyzowanego robota.

Klasa Oasis. Największe statki na świecie

Szeroki wybór kabin i apartamentów, począwszy od kabin wewnętrznych po te z widokiem na statek i ocean, po kabiny z balkonem i prawdziwie luksusowe przestronne apartamenty z tarasami sprawi, że każdy najdzie swoje wymarzone, przytulne miejsce. Choć czasu na przesiadywanie w kabinie i tak jest niewiele.
Cztery zwodowane kolosy klasy Oasis konkurują między sobą wielkością, a każdy kolejny był troszeczkę większy. Choć na pokładzie przebywa razem 5,5 tysiąca pasażerów i prawie 2,5 tys. załogi, nie czuć tłoku na kolosie o długości 350 metrów.
Zapraszamy na Oasis of the Seas, Allure of the Seas, Harmony of the Seas i Symphony of the Seas! Statki pływają po stałych trasach na Karaibach i Morzu Śródziemnym.

Zobacz też >> Rejs Silver Muse

Highlights

 • 18 pokładów innowacji
 • Central Park tropikalnym ogrodem
 • Basen na górnym pokładzie i strefa sportowa wyposażone w dwa symulatory fal do surfowania FlowRiders®
 • Specjalna strefa dla dzieci i młodzieży
 • Nowatorska promenada Boardwalk℠
 • Niepowtarzalny bar Rising Tide, który porusza się w górę i w dół między trzema pokładami
 • Spektakularny amfiteatr AquaTheater – miejsce fascynujących podwodnych akrobacji i nocnych pokazów
 • Przyprawiająca o szybsze bicie serca przejażdżka kolejką tyrolską
 • Supernowoczesne, dwupoziomowe apartamenty typu loft z oknami od podłogi do sufitu to gwarancja nieziemskich widoków na ocean
 • Szeroki wybór opcji wykwintnej i popularnej kuchni

Lokalizacja

Oasis widok glowne
OASIS-harmony-dzieci-skaczą-basen
OASIS-harmony-deck-tylni
oasis flowrider
OASIS-harmony-trójka-dzieci
Royal Caribbean
Oasis po ciemku
Oasis zipline
Oasis Aqua Theathre

Formularz kontaktowy

  Polityka prywatności