Gran Hotel Son Net. Majorka, jakiej nie znacie

Zapraszamy Państwa do wyjątkowego hotelu na Majorce - Gran Hotel Son Net . Stara wiejska willa została starannie odnowiona i zmodernizowana. Część murów pochodzi nawet z 1672 roku. Teraz znajduje się tam luksusowy i nowoczesny pięciogwiazdkowy hotel Gran Son Net, którego komfortowe i współczesne udogodnienia kontrastują z zabytkowym charakterem budynku.

W trakcie prac remontowych zadbano o oryginalne elementy architektoniczne. Trzydziestometrowy odkryty basen jest otoczony prywatnymi strefami, w których mogą się Państwo odprężyć na osobności. Hotel Gran Hotel Son Net zlokalizowany jest w bardzo malowniczej okolicy na Majorce. Otaczają go bujne ogrody, gaje cytrusowe i winnice. Z pokoi roztacza się widok na wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO góry Sierra de Tramuntana  i miasteczko Puigpunyent.

Majorka to największa wyspa hiszpańskiego archipelagu Balearów o długości aż 100 km. Głównym miastem i stolicą wyspy jest Palma de Mallorca z dużym portem, gdzie mogą Państwo przypłynąć nawet największymi statkami wycieczkowymi, takimi jak Oasis of the Seas.

W środkowej części wyspy znajduje się urodzajna nizina, gdzie uprawia się winoroślą, oliwki, truskawki, figi, cytrusy i warzywa. W górach natomiast prowadzi się wypas owiec. Obecnie 90% dochodów wyspy pochodzi z turystyki.

Hotelowy salon piękności oferuje szereg zabiegów relaksacyjnych, terapeutycznych i pielęgnujących. Pokoje urządzono w stylu kolonialnym. Znajdą w nich Państwo duże, drewniane łóżka z baldachimem i nieskazitelne marmurowe łazienki.

Główną zaletą kuchni Balearów jest świeżość składników i prostota dań. Warzywa, pomimo mniejszych rozmiarów posiadają bezkonkurencyjne walory smakowe. Łagodny klimat śródziemnomorski sprawia, że niektóre warzywa i owoce można zbierać na Majorce nawet 3 razy do roku.

Restauracja ze stylowym i intymnym otoczeniem w Hotel Gran Hotel Son Net serwuje innowacyjne dania majorkańskie. Szef kuchni łączy nowoczesne techniki z kilkusetletnimi przepisami korzystając z produktów sezonowych i płynnego złota Morza Śródziemnego – oliwy z oliwek. W barze napiją się Państwo dobrych alkoholi siedząc przy kominku i podziwiając wspaniałe widoki.

Najlepsze z nich rozciągają się bez wątpienia z drewnianego domku na drzewie, gdzie organizowane są prywatne posiłki (do 10 osób).

Hotel Hotel Gran Hotel Son Net szczyci się także swoją winnicą i bogatą kolekcją majorkańskich win. Uprawa winorośli została zapoczątkowana na wyspie już 2 tys. lat temu. Dla gości hotelowych organizowane są degustacje. Najlepsze gatunki majorskich win pochodzą z Manacor, Algaida, Felanitx, Santa Maria, Porres, Petra, Andratx oraz Binissalem.

Zobacz też MAIA Resery & Spa >>

Highlights

  • Oryginalna zabytkowa willa
  • Malownicza okolica
  • Odkryty basen z prywatnymi strefami
  • Eleganckie pokoje w zabytkowym stylu
  • Luksusowy wystrój wnętrz
  • Doskonała obsługa
  • Świetna sezonowa kuchnia
  • Degustacja lokalnych win
  • Własna winnica
  • Domek na drzewie z jadalnią

Lokalizacja

Majorka Gran Hotel Sonet 25
Majorka Gran Hotel Sonet 24
Majorka Gran Hotel Sonet 23
Majorka Gran Hotel Sonet 21
Majorka Gran Hotel Sonet 19
Majorka Gran Hotel Sonet 18
Majorka Gran Hotel Sonet 27
Majorka Gran Hotel Sonet 29
Majorka Gran Hotel Sonet 28
Majorka Gran Hotel Sonet 17
Majorka Gran Hotel Sonet
Majorka Gran Hotel Sonet 30
Majorka Gran Hotel Sonet 14
Majorka Gran Hotel Sonet 12
Majorka Gran Hotel Sonet 11
Majorka Gran Hotel Sonet 9
Majorka Gran Hotel Sonet 3
Majorka Gran Hotel Sonet 4
Majorka Gran Hotel Sonet 5
Majorka Gran Hotel Sonet 6
Majorka Gran Hotel Sonet 7
Majorka Gran Hotel Sonet 8
Majorka Gran Hotel Sonet 16
Majorka Gran Hotel Sonet 15
Majorka Gran Hotel Sonet 2

Formularz kontaktowy

Polityka prywatności