Fregate Island Private. Na niesamowitej wyspie

Zapraszamy Państwa do prywatnego, tropikalnego raju na Oceanie Indyjskim. Pobyt tam sprawi, że nic już nie będzie takie same.

Luksusowy prywatny kurort Fregate Island Private mieści się niewielkiej, należącej do republiki Seszeli, wyspie Fregate Island. Prywatny raj – Fregate Island – ma nieco ponad dwa kilometry kwadratowe powierzchni a najwyższe wzniesienie – Mount Signal – ma 125 m n.p.m. Na wyspie spotkamy lokalną przyrodę – rośnie tu m.in. migdałowiec, wśród endemicznych zwierząt – wikłacze seszelskie.

Niewielkie uprawy batatów, papai i bananowców zapewniają dostawy do hotelowej kuchni.

We Fregate Island Private może przebywać naraz nie więcej niż kilkudziesięciu gości, którzy znajdą spokój i ciszę w 16 rezydencjach i jednej wyjątkowej posiadłości – Banyan Hill Estate. Rezydencje są urządzone w regionalnym stylu, znajduje się w nich salon, jadalnia, sypialnia i łazienka. Zajmują od 400 do 110 metrów kwadratowych, z czego część mieszkalna od 180 do aż 400.

Obszerne tarasy z widokiem na prywatną plażę zapewniają maksimum prywatności. Wszelkie potrzeby zaspokoi osobisty kamerdyner, a po wysepce można się poruszać prywatnym buggy, zasilanym energią słoneczną.

Do Państwa dyspozycji będzie siedem urokliwych i kameralnych plaż. Ciepły ocean będzie zachęcał do snorkelingu, nurkowania czy uprawiania innych sportów wodnych – na wyspie znajduje się bowiem prywatna marina. Miłośnicy przyrody zainteresują się z kolei wielkimi żółwiami, gekonami i krocionogami.

Centrum kurortu składa się z głównego budynku Fregate House, gdzie znajdują się restauracje. W okolicy można też skorzystać z dwóch basenów, klubu dla dzieci, biblioteki, muzeum czy zrobić zakupy w lokalnym butiku.

Fregate Island Private. Kuchnia dla wszystkich

Fregate Island Private to raj także dla podniebienia. Główna restauracja serwuje kuchnię kreolską i międzynarodową. Do dyspozycji będą też Państwo mieli restaurację Plantation House oraz dwa bary. Posiłki można jeść w lokalach bądź zamówić je w dowolne miejsce wyspy – do rezydencji lub nawet na plażę. Wieczorem można zamówić koktajl na Mount Signal.

Fregate Island Private zaprosi Państwa do niesamowitego Rock SPA, gdzie na powierzchni ponad 4000 metrów kwadratowych można się oddać masażom, zabiegom kosmetycznym wedle uznania. Z lotniska Mahe dostaną się Państwo na wyspę helikopterem lub szybką łodzią motorową.

Zobacz też SONEVA KIRI >>

Highlights

 • Prywatna mała wyspa na Oceanie Indyjskim
 • Osobisty kamerdyner
 • Siedem prywatnych plaż
 • Wykwintna kolacja na plaży
 • Kilkusetmetrowe rezydencje
 • Dowóz z lotniska helikopterem lub łodzią motorową
 • Rock SPA
 • Sporty wodne: windsurfing, żeglarstwo, snorkeling
 • Kreolska kuchnia
 • Gwarancja intymności

Lokalizacja

Fregate Island Private 3
Fregate Island 4
Fregate Island 5
Fregate Island 6
Fregate Island 7
Fregate Island 8
Fregate Island 9
Fregate Island 10
Fregate Island 11
Fregate Island 12
Fregate Island 13
Fregate Island 14
Fregate Island 15
Fregate Island 16
Fregate Island 17
Fregate Island 18
Fregate Island 19
Fregate Island 20
Fregate Island 21
Fregate Island 22
Fregate Island 23
Fregate Island 24
Fregate Island 25
Fregate Island 26
Fregate Island 27
Fregate Island 28
Fregate Island 29

Formularz kontaktowy

  Polityka prywatności