Four Seasons Desroches. Dziewiczy atol na Seszelach

Na wyspie Desroches nie ma nic, co mogłoby zakłócić Państwa spokój, z wyjątkiem odgłosu śpiewu ptaków i morskiej bryzy. Four Seasons Desroches to jedyny kurort na tej uroczej wyspie koralowej na środku Oceanu Indyjskiego.

Seszele to wyspy na Oceanie Indyjskim, położone około 1600 kilometrów od wschodniego wybrzeża Afryki. Ich częścią jest archipelag Amirantów. To gromada odległych atoli koralowych, które uważane są za jedne z najbardziej dziewiczych i nietkniętych na świecie. Na ich największej wyspie, Desroches, mieści się ośrodek Four Seasons Desroches – Państwa wybór na następne luksusowe wakacje!

Wyspa Desroches połączona jest ze światem własnym pasem startowym, przylegającym do ośrodka. Dwa razy dziennie przylatuje tam samolot z Mahé. Podróż z tej głównej wyspy Seszeli zajmuje tylko 35 minut. Mogą ją Państwo zarezerwować jednocześnie z rezerwacją pokoju.

Romantyczne bungalowy Four Seasons Desroches są schowane wśród wysokich palm. Sypialnie wychodzą na umeblowany taras zwrócony w stronę plaży. Mogą tam Państwo wypić poranną kawę, a następnie zjeść rodzinne śniadanie w jadalni, aby zaplanować dzień pełen przygód. Po powrocie mogą Państwo nacieszyć oczy widokiem zachodu słońca nad Oceanem Indyjskim. Prywatny ogór zaprosi wtedy na wieczorne pogawędki.

Four Seasons Desroches. Obiad przy latarni morskiej

W barach i restauracjach Four Seasons Desroches cała rodzina znajdzie coś dla siebie. Położona przy basenie restauracja Claudine czerpie inspiracje ze śródziemnomorskiej Riwiery, łącząc specjały kuchni francuskiej i włoskiej z ulubionymi potrawami Portugalii, Grecji i Hiszpanii. The Deli zaprasza Państwa natomiast na proste i pełne smaku śniadanie ze świeżymi wypiekami, lokalnymi owocami i kawą.

Na wakacjach na Desroches nie mogą Państwo przegapić Lighthouse – wyrafinowanej restauracji przy plaży, w kształcie latarni morskiej i z tarasem wychodzącym na Ocean Indyjski.  To najlepsze miejsce na delektowanie się świeżo złowionymi owocami morza i potrawami z grilla. Z salonu Lighthouse Lounge rozpościera się natomiast widok wspaniałe zachody słońca.  Zapraszamy tam Państwa na odpoczynek przy drinku po kolacji pod rozgwieżdżonym niebem.

Four Seasons Desroches. Wakacje dla dzieci na wszystkie pory roku

Hotel Four Seasons Desroches to również miejsce na egzotyczne wakacje dla dzieci, z placem zabaw na świeżym powietrzu, pawilonem zabaw i klimatyzowanymi pokojami wypoczynkowymi. Specjalny program dla dzieci prowadzony przez specjalnie przeszkolony personel sprawi, że maluchy poczują się jak podróżnicy na wyspach, podczas gdy dorośli będą mogli dobrze się bawić.

ZOBACZ TEŻ: Atmosphere Kanifushi. Nowy poziom all-inclusive na Malediwach>>

Highlights

  • dziewiczy atol koralowy
  • kameralne wille i bungalowy
  • restauracja śródziemnomorska na basenie
  • luksusowa restauracja na plaży
  • kameralny bar na plaży
  • transport lotniczy do ośrodka
  • specjalny program dla dzieci

Lokalizacja

SDI_126_original
SDI_262_original
SDI_261_original
SDI_258_original
SDI_256_original
SDI_221_original
SDI_217_original
SDI_216_original
SDI_214_original
SDI_198_original
SDI_172_original
SDI_138_original
SDI_133_original
SDI_129_original
SDI_127_original
SDI_131_original

Formularz kontaktowy

    Polityka prywatności