Eastern & Oriental Express. Pociągiem po Azji

Zabierzemy Państwa w niezapomnianą podróż luksusowym pociągiem z Singapuru do Bangkoku. W odróżnieniu od innych  Eastern & Oriental Express przypomina statek na morzu, który zatrzymuje się w luksusowych portach.

Eastern & Oriental Express zabierze Państwa w ponadczasową wyprawę w komfortowych warunkach z klasycznymi azjatyckimi wnętrzami, pełnymi jedwabiu i polerowanego na błysk drewna. Egzotyczne potrawy zagoszczą na pokrytych białym lnem stołach pociągowej restauracji. Błyszczące kryształy i sztućce sprawią, że poczują się Państwo naprawdę wyjątkowo.

Bar z muzyką jazzową na żywo sprzyja odprężeniu przed snem, a szampan, wino i koktajle na kieliszki zostaną Państwu dostarczone przez stewarda. Przebywając w eleganckich wnętrzach pociągu spędzą Państwo czas pomiędzy starożytnymi cudami świata ukrytymi w dżungli a kosmopolitycznymi miastami. To połączenie przygody z odprężającym relaksem.

Eastern & Oriental Express. Smak Azji

Noc spędzą Państwo w komfortowej kabinie, by wypocząć przed pełnym atrakcji dniem. Kabina na noc zmieniana jest w sypialnię. W ciągu dnia pełni role salonu. Każda posiada łazienkę z prysznicem. Cała wyprawa trwa 6 nocy. Pierwszą z nich spędzą Państwo w Hotelu Raffles w Singapurze, relaksując się uprzednio przy barze z muzyka na żywo. Kolejny dzień to zakwaterowanie w pociągu i podróż do malezyjskiego Kuala Lumpur. Właśnie tam trzeciego dnia mogą Państwo wybrać jedną z dwóch opcjonalnych wycieczek po mieście. Po lunchu w pociągu zostaną Państwo zabrani na najwyższe wzniesienie Półwyspu Malajskiego – Cameron Highlands, gdzie spędzą Państwo noc w Cameron Highlands Resort, rozkoszując się wcześniej wytworną kolacją. Po śniadaniu mają Państwo do wyboru dwie wycieczki – wizytę na herbacianej farmie, połączoną z degustacją herbat lub wycieczkę po dżungli.

Kolejną noc spędzą już Państwo w pociągu, by dotrzeć na wyspę Penang. Po zwiedzeniu wyspy podczas jednej z opcjonalnych wycieczek, pociąg rusza dalej w kierunku Bangkoku. Przedostatni dzień zacznie się orzeźwiającą wyprawą na molo w Baan Huay Yang, uroczym rybackim miasteczku. Następnie zwiedzą Państwo wyspę Koh Chaan, będącą częścią pobliskiego Parku Narodowego, by udać się w rejs motorówką na plażę Hat Wanakon i skosztować grillowanych owoców morza. W pociągu zostaną Państwo przywitani koktajlem i uroczystą kolacją pożegnalną. Kolejnego (siódmego) dnia rano pociąg dojeżdża do Bangkoku. Pociąg zabiera na pokład jedynie sześćdziesięcioro gości, więc poczują się Państwo naprawdę kameralnie.

Zobacz też >> Rovos Rail

Highlights

 • Wycieczki podczas postojów
 • Relaks i przygoda
 • Bar z muzyką na żywo
 • Azjatycka kuchnia
 • Najlepsze hotele
 • Elegancka restauracja
 • Komfortowe kabiny
 • Azjatycki styl
 • Ciekawa trasa po Półwyspie Malajskim
 • Wygodne przeloty

Lokalizacja

Easter Orient express
Eastern-Oriental-Epress-wagon2
Eastern-Oriental-Epress-stacja
Eastern-Oriental-Epress-restauracja
Eastern-Oriental-Epress-korytarz
Eastern-Oriental-Epress-krajobraz

Formularz kontaktowy

  Polityka prywatności