Club Med Valmorel. All inclusive na narciarskim stoku

Zapraszamy Państwa do pięciogwiazdkowych suit w Club Med Valmorel. To obietnica narciarskich wakacji w najwyższym standardzie, w luksusowym ośrodku bezpośrednio na stoku. Oczywiście w standardzie All Inclusive!

Club Med Valmorel leży bezpośrednio na stoku, który łączy kurort z całym narciarskim kompleksem Grand Domaine. To trzy doliny – Valmorel, Doucy i Saint Francois Longchamps – idealne do uprawiania wszelkich możliwych sportów zimowych – narciarstwa trasowego, off-pistu, snowboardu czy ski trekkingu.

Grand Domaine leży w masywie Lauziere i rozciąga się na wysokości od 1400 do 2550 m.n.p.m. To idealne miejsce do uprawiania narciarstwa dla rodzin z dziećmi, zarówno tych początkujących jak i zaawansowanych. Będą Państwo mieli tu do dyspozycji imponujące ponad 150 kilometrów przygotowywanych tras narciarskich, snowboard park z halfpipe i torem do skicrossu. Całość dośnieża prawie 200 armatek śnieżnych, a wyciągi, których jest ponad 50, mogą przewieźć 50 tysięcy osób w ciągu godziny.

Zapraszamy Państwa do przestronnych, luksusowych apartamentów typu 5-Trident (pięciogwiazkowych). Każdy ma minimum 50 metrów kwadratowych, ma sypialnię, jasny salon, kominek oraz prywatny taras z widokiem na dolinę. Po przyjeździe na miejsce będzie na Państwa czekać schłodzony szampan oraz prywatny consierge, który zadba o Państwa potrzeby. Będą mogli Państwo zaplanować, o której ma odbywać się codzienne sprzątanie a także zamawiać pyszne kontynentalne śniadanie wprost do pokoju.

Pobyt w Club Med Valmorel to naturalnie pełny All Inclusive. Można do woli korzystać z trzech restauracji – Cerfs i The Céleste oraz La Laiterie Gourmet Lounge.
Dwie pierwsze serwują dania zgodne z porami roku, a od połowy marca otwarte są ich przestronne tarasy. Ich wystrój przypomina tradycyjne francuskie domki górskie. Dominuje tu kuchnia międzynarodowa. Z kolei La Laiterie Gourmet Lounge to wyjątkowe miejsce dla smakoszy i degustacji – znajdziemy tu piwniczkę winna z najlepszymi francuskimi trunkami. Możemy tu zjeść obiad i kolację.

Club Med Valmorel. Szkoła narciarska dla wszystkich

Jak przystało na pięciogwiazdkowy standard Club Med, nie będą Państwo mieli tutaj chwili na nudę. Oprócz wliczonego w cenę karnetu narciarskiego na obszar Grand Domaine czeka na wszystkich – dorosłych, nastolatków i dzieci profesjonalna szkoła narciarska, którą prowadzą wykwalifikowani francuscy instruktorzy.

W ramach programu Multi Sport nastolatkowie mogą spróbować swoich sił w off-piste, jeździe po muldach, ski-crossu czy w puchu. Dzieci, począwszy od 4 roku życia, będą jeździć z instruktorami w maksymalnie 12-osobowych grupach i uczyć się sztuki narciarskiej pod nadzorem dwóch instruktorów. Także dorośli, w tym zaawansowani narciarze, będą poznawać stoki w towarzystwie instruktorów Club Med.

Na wszystkich, którzy będą chcieli spróbować czegoś innego, czekają zajęcia z nordic walking, wyprawy na rakietach śnieżnych czy bogaty program cardio fitness w kurorcie. Oraz, naturalnie, kryty luksusowym basen oraz wykwintne SPA.

Zobacz też Club Med Pragelato >>

Highlights

 • Kurort bezpośrednio na stoku
 • Ski-in, Ski-out
 • Pełne all inclusive
 • Lunch na stoku
 • Apartamenty 5-gwiazkowe
 • Skipass w cenie
 • Szkoła narciarska dla dzieci i dorosłych
 • Trzy restauracje
 • Kryty basen
 • Śniadanie do pokoju

Lokalizacja

valmorel wejście
valmorel pano
Club Med Valmorel 5 mapa
Club Med Valmorel 2
Club Med Valmorel 7
Club Med Valmorel 13
valmorel 5*
valmorel apart 2
valmorel apart 8
valmorel apart5
valmorel apart6
valmorel apart7
Club Med Valmorel 6
Club Med Valmorel 1
Club Med Valmorel 3
Club Med Valmorel 4
Club Med Valmorel 8
Club Med Valmorel 9
Club Med Valmorel 10
Club Med Valmorel 11
Club Med Valmorel 12
valmorel OK
valmorel panorama gl
valmorel zima

Formularz kontaktowy

  Polityka prywatności