Club Med Val Thorens Sensations. U wrót Trzech Dolin

Zapraszamy na niesamowity urlop narciarski do jednej z trzech słynnych miejscowości, tworzących największy region narciarski w Europie – Trzy Doliny.

Któż z miłośników narciarstwa nie słyszał o Les Trois Vallées (Trzech Dolinach), jedym z największych i najwyżej położonych regionów narciarskich w Europie? Val Thorens, gdzie znajduje się Club Med Val Thorens Sensations, to urocza alpejska wieś, leżąca na imponującej wysokości 2300 m n.p.m. Takie położenie gwarantuje nie tylko wspaniałe widoki ale przede wszystkim gwarancję naturalnego śniegu od grudnia do maja. A także spokój, bo w miejscowości zabroniony jest transport kołowy.

Tereny narciarskie Trzech Dolin (w tym naturalnie Val Thorens) oszałamiają długością i różnorodnością tras. Jest ich ponad 600 kilometrów. W samym Val Thorens wyciągi wywiozą nas na 3230 m n.p.m. na niewielki lodowiec. Piękny punkt widokowy to szczyt Cime de Caron, z którego możemy zaobserwować ponad kilkadziesiąt trzytysięczników. A potem zjechać na sam dół rekordową długą – 12-to kilometrową nartostradą.

Zapraszamy Państwa do nowootwartego (2014 r.) zimowego kurortu Club Med Val Thorens Sensations. Dostaną się tutaj państwo transferem z lotnisk w Genevie, Lyonie bądź Chambery.

Architektura Club Med Sensations zaskakuje swoja nowoczesnością i ciepłym, kolorowym designem. Kurort oferuje kilkaset pokoi, my zachęcamy Państwa do wybrania Deluxe Rooms lub Suit – każda ma swój prywatny balkon z widokiem na Alpy. Możecie liczyć na powitalny prezent i dedykowanego consierge na cały okres pobytu. Można także zamawiać do apartamentu kontynentalne śniadanie. Wszędzie dostępne jest szybkie wifi.

Pobyt w Club Med Val Thorens Sensation jest oczywiście w pełni all inclusive. Mogą Państwo do woli korzystać z trzech restauracji. Główna, umiejscowiona na pierwszym piętrze, w której dania serwowane są a la bufet, to gwarne i przyjemne miejsce do spotkania z całą rodziną. Kuchnia – francuska i międzynarodowa. Francuska kuchnia to z kolei specjalność Gourmet Lounge.

Na tych narciarzy, którzy nie chcą przerywać dnia na stoku, czeka z kolei take-away corner, usytuowany tuż przy narciarni i wyjściu na stok. Serwuje energetyczne przekąski i napoje.

Club Med Val Thorens Sensations. Narciarskie all inclusive

Goście Club Med Val Thorens Sensations w cenie otrzymują oczywiście tygodniowy skipass. Goście Club Medu mogą oczywiście brać bezpłatnie udział w 5-dniowych szkoleniach narciarskich i snowboardowych, prowadzonych przez doświadczonych francuskich instruktorów narciarstwa.

Ci, którzy będą chcieli zrobić sobie przerwę w nartach, mogą wypożyczyć skutery śnieżne, rowery przystosowane do jazy zimą czy sanki. Można też wybrać się na wyprawę skitouringową. W samym klubie jest z kolei do dyspozycji basen, SPA, ścianka wspinaczkowa czy zajęcia z zumby, pilates oraz fitness club.

Zobacz też Club Med Valmorel>>

Highlights

 • Z ośrodka prosto na narty
 • Ski-in, ski-out
 • 3 restauracje
 • Pełne All inclusive
 • Skipass w cenie
 • Szkolenie narciarskie gratis
 • Basen, SPA, ścianka wspinaczkowa
 • Skutery śnieżne
 • Luksusowe suity z prywatnymi balkonami
 • Gwarancja śniegu

Lokalizacja

Val Thorens Sensation 1
Val-Thorens_pistemap_full
Val Thorens Sensation 4
Val Thorens Sensation 9
Val Thorens Sensation 12
Val Thorens Sensation 11
Val Thorens Sensation 6
Val Thorens Sensation 7
Val Thorens Sensation 10
Val Thorens Sensation 13
Val Thorens Sensation 14
Val Thorens Sensation 5
Val Thorens Sensation 2
Val Thorens Sensation 16
Val Thorens Sensation 15
Val Thorens Sensation 17
Val Thorens Sensation 18

Formularz kontaktowy

  Polityka prywatności