Club Med Pragelato. Narciarski all inclusive na stoku

Narty w stylu alpejskim w wersji All Inclusive? Tak, jeśli skorzystają Państwo z unikalnej propozycji spędzenia urlopu zimowego – sami lub z dziećmi w unikalnym kurorcie Club Med  Pragelato. Tutaj wyjeżdża i wjeżdża się na nartach do klubu – stacja kolejki linowej znajduje się 50 metrów od skiroom’u!

Club Med Prageloto leży we włoskim Piemoncie na wysokości 1600 m n.p.m. Ośrodek składa się z urokliwych niedużych domków i zapewnia ciepłą rodzinną atmosferę. To tutaj, w drugim co do wielkości regionie narciarskim w Europie, w 2006 roku miały miejsce zawody w skokach narciarskich i biegach w ramach Igrzysk Zimowych w Turynie. Nie bez powodu, bo tutejsze tereny narciarskie rozciągają się od 1350 do 2820 m n.p.m. i oferują oszałamiające 440 kilometrów tras o różnych stopniach trudności.

Proponujemy Państwu zatrzymanie się we flagowym apartamencie Club Med Pragelato o powierzchni 64 metrów kwadratowych z oddzielną sypialnia i salonem. Znajdą Państwo w nim wszystko, czego można sobie zamarzyć po intensywnym dniu na nartach. Po przyjeździe będzie czekał na Państwa miły tajemniczy prezent, markowe kosmetyki do kąpieli oraz możliwość zamówienia do pokoju śniadań. Oraz – naturalnie – szybkie WiFi, by pozostać w kontakcie z najbliższymi.

Co zawiera jeszcze w sobie narciarski All Inclusive w Club Med Pragelato? Naturalnie tygodniowy skipass narciarski oraz naukę jazdy na nartach i snowboardzie dla różnych stopni zaawansowania. Lekcje prowadzone są na stokach przez doświadczonych instruktorów ESI i trwają 5 dni. Grupy liczą maksymalnie 12 osób.

Club Med Pragelato. Narciarski all inclusive

Jeśli przyjadą Państwo do Club Med Pragelato z dziećmi, nimi także zajmą się instruktorzy. Dobrze jeżdżący nastolatkowie mogą spróbować swych sił w Multisport, czyli w jeździe po muldach, carvingu, jazdą po lesie czy off-piste.

Instruktorzy snowboardu zajmą się tymi, którzy będą chcieli wyszaleć się na jednej desce. Club Med Pragelato nie zapomina o najmłodszych – już dzieci od 4 roku życia będą mogły szkolić sią przez pięć dni w tygodniu na łagodnych stokach pod okiem speców.

Highlights

 • 440 km tras narciarskich o różnym stopniu trudności
 • Ski in, Ski out
 • Luksusowe domki na wysokości 160 m n.p.m.
 • Kryty basen
 • Zajęcia narciarskie dla dorosłych
 • Szkoła narciarska i snowboardowa dla dzieci i młodzieży
 • Skipassy w cenie pobytu
 • Pełen All Inclusive
 • Usługi premium w apartamentach
 • Apartamenty 64 m2

Lokalizacja

Club Med Pragelato panorama
Club Med Pragelato panorama
Club Med Pragelato rodzina
Club Med Pragelato apart
Club Med Pragelato apartament
Club Med Pragelato pokoj
Club Med Pragelato dzieci
Club Med Pragelato zaprzeg psy
Club Med Pragelato budynek
Club Med Pragelato noc
Club Med Pragelato restauracja
Club Med Pragelato spa
Club Med Pragelato sauna
Club Med Pragelato basen

Formularz kontaktowy

  Polityka prywatności