Celebrity Edge. Rejs w największym luksusie

Klasa Celebrity Edge SM zmienia wszystko. To absolutna nowość 2018 roku. Pokazuje zupełnie nową drogę do poznania świata.

Niespotykane nigdzie indziej luksusowe apartamenty, rozrywka, znakomita kuchnia, design najlepszych światowych projektantów i wyjątkowo troskliwa obsługa sprawiają, że na Celebrity Edge SM nawet najbardziej odległy zakątek świata staje się przytulnym miejscem, gdzie dzikość oceanu dodaje jedynie smaku podróży.

Nowe kabiny INFINITE VERANDA, większe aż o 23% od klasy Solstice, mieszczą ogromne, hotelowych rozmiarów łóżko. Specjalna strefa z otwieraną werandą stwarza możliwość zaczerpnięcia świeżego powietrza. Po naciśnięciu guzika okno otwiera się do połowy, dzięki czemu można opalać się w swojej prywatnej kabinie. Dotykowy panel sterowania pozwala gościom mieć nad wszystkim kontrolę – od temperatury, mocy i koloru oświetlenia, aż po obsługę. Umiejscowione na górnym pokładzie dwa apartamenty Iconic Suites, mierzące 176 metrów kwadratowych z dwiema sypialniami i łazienkami zapewniają gościom także ogromną, prywatną przestrzeń zewnętrzną.

Kolejną z nowości są także wille – Edge Villas. Oferują przestronne 88-metrowe, dwupiętrowe pokoje ze strefą zewnętrzną. THE MAGIC CARPET to z kolei wyjątkowe miejsce, które dzięki inspiracji latającym dywanem, zmienia swoje położenie, funkcję i nastrój podczas każdego dnia rejsu. To pierwsza tego typu platforma, poruszająca się po zewnętrznej części statku na wysokości nawet 13 pięter nad poziomem morza! Z zapierającymi dech w piersiach widokami, rewelacyjnie zaopatrzonym barem, miejscem na koncerty na żywo i tańce, stanowi cel sam w sobie.

Celebrity Edge. Design, jakiego nie było

Na statku znajdą Państwo także strefę aktywności fizycznej THE RESORT DECK. To otwarta przestrzeń stwarzająca możliwość połączenia morskiej przygody ze sportem i wypoczynkiem. Ścieżka joggingowa, wanny z hydromasażem i widokiem na ocean, instalacje artystyczne, galeria otaczająca basen stwarzają jedyny w swoim rodzaju klimat. Kolejnym z pomysłów jest EDEN. Nawiązująca do rajskiego ogrodu trzypiętrowa przestrzeń łącząca w sobie naturę z designem. Została tak zaprojektowana by w pięknej scenerii doświadczyli Państwo pokazów kulinarnych z muzyką i sztuką na żywo. Eden pobudza wszystkie pięć zmysłów: smak, wzrok, dźwięk, zapach i dotyk.

Celebrity Edge oferuje także wiele atrakcji i stref wypoczynku. Doskonałej kuchni w restauracji głównej a la carte skosztują Państwo przy jednym z największych wyborów win na morzach i oceanach.

Zobacz też >> Silver Muse!

Highlights

  • Najnowocześniejszy statek świata
  • Design jakiego jeszcze nie było
  • Ogromne apartamenty
  • Piękno i elegancja
  • Rozrywka dla ciała i ducha
  • Doskonała kuchnia i alkohole
  • Ruchoma, pozaburtowa platforma z barem
  • Rajski ogród EDEN
  • Strefa aktywności fizycznej
  • Najlepsza obsługa

Lokalizacja

Celebrity Edge widok
Celebrity Edge, Renderings, Edge Class,
Celebrity Edge sliding restaurant
Celebrity Edge restauracja
Celebrity Edge ogród
Celebrity Edge, Renderings, Edge Class,
Celebrity Edge glowne
Celebrity Edge burta
Celebrity Edge burta 2
Celebrity Edge baseny
Edge, Renderings, Edge Class,
Celebrity Edge, Renderings, Edge Class,

Formularz kontaktowy

Polityka prywatności