Casa Chameleon. Ukryty raj w Kostaryce

Jest takie miejsce, gdzie celebryci zmęczeni błyskami fleszy uciekają, żeby wypocząć, a miłośnicy natury przyjeżdżają na luksusowe wakacje. Hotel Casa Chameleon to ukryty między lasem a tropikalną plażą cichy klejnot Kostaryki.

Aby dostać się do hotelu Casa Chameleon, muszą Państwo przejechać 45 minut od portu lotniczego w mieście Liberia. Na miejscu czeka na Państwa wspaniały widok. Ze wzgórza, na którym znajduje się hotel, rozpościera się panoramiczny widok na Pacyfik i położone u stóp wzniesienia miasto Las Catalinas. Plaże i ciepłe wody kuszą fantastycznymi warunkami do pływania, snorkelingu, nurkowania, czy spływów kajakowych. Zwracając wzrok ku ziemi, zobaczą Państwo ponad 1000 akrów tropikalnych lasów, wzgórz i dolin. Ten teren to znakomite miejsce do długich wędrówek pieszo, na rowerze lub konno.

Architektura i design hotelu Casa Chameleon zachwycą serce i oczy nawet najbardziej wymagających spośród Państwa.  21 willi ośrodka zostało zaprojektowanych zgodnie z zasadą eklektycznej elegancji i minimalistycznego wystroju. Okna wychodzą na plaże Sugar i Penca, wybrzeże Guanacaste  lub wyspy Catalinas. W każdej willi znajduje się prywatny basen ze słoną wodą. Czy nie ma lepszego miejsca na podziwianie zachodu słońca niż ciepły basen z wielkim oknem?

Casa Chameleon. Hotel nad zielonym miastem Las Catalinas

Zapraszamy Państwa również do spaceru po mieście Las Catalinas. Dojdą tam Państwo z hotelu Casa Chameleon zaledwie w pięć minut spaceru. To młode miasto zostało założone dopiero w 2006 r. Jego twórca, biznesmen Charles Brewer, chciał stworzyć miejsce idealne, w którym można żyć zdrowo i spokojnie, bez pośpiechu i zgiełku wielkiej metropolii. Dlatego na ulicach i placach Las Catalinas nie spotkają Państwo samochodów – mają one zakaz wjazdu. W zamian zobaczą Państwo dziesiątki uliczek, parków i placów, na których działają niezliczone sklepy, restauracje, małe zkałady usługowe i warsztaty. Ich właściciele, którzy przybyli do Las Catalinas z całego świata, współtworzą bajkowy klimat tego młodziutkiego miasta.

ZOBACZ TEŻ: Nayara Springs. Oaza spokoju pośrodku lasu deszczowego w Kostaryce>>

 

Highlights

  • 45 minut drogi od lotniska Liberia
  • 21 willi
  • 1000 akrów tropikalnych lasów, wzgórz i dolin
  • prywatny basen ze słoną wodą
  • nagradzany basen bez krawędzi
  • bar Sunset Sentido Norte Restaurant & Lounge

Lokalizacja

casa-chameleon-las-catalinas-villa-plunge-pool
casa-chameleon-las-catalinas-villa-suite-plunge-pool
casa-chameleon-sunset-villa-plunge-pool
casa-chameleon-villa-interior-1024x569
casa-chameleon-villa-plunge-pool-1-1024x569
casa-chameleon-villa-suite-1024x453
casa-chameleon-villa-suite-interior-1024x569
casa-chameleon-villa-suite-view-1024x569
costa-rica-las-catalinas-1024x538
casa-chameleon-itinerary-1024x640

Formularz kontaktowy

    Polityka prywatności