An Lam Retreats Saigon River. Wakacyjna idylla w Wietnamie

Wakacje w wielkim mieście i spokojny urlop jednocześnie. Niemożliwe? Właśnie, że tak! Hotel An Lam Retreats Saigon River to zarówno idealne miejsce na cichy wypoczynek, jak też baza wypadowa do zwiedzania wietnamskiej metropolii.

Ocieniony przez baldachim tropikalnej roślinności, obiekt An Lam Retreats Saigon River leży na brzegu rzeki Sajgon, po drugiej stronie od tętniącego życiem centrum Ho Chi Minh (Sajgonu). Wystarczy wsiąść na łódkę opłaconą przez hotel, która kursuje kilka razy dziennie z sajgońskiego molo. Po 20 minutach rejsu odkryją Państwo czarującą mieszankę prywatności, spokoju i luksusu.
19 przestronnych apartamentów i willi rozłożonych w bujnym ogrodzie, restauracje z wyśmienitą zachodnią i wietnamską kuchnią, luksusowe spa i medytacyjny basen sprawiają, że Am Lam Retreats Saigon River to idylliczna ucieczka na luksusowe wakacje.

An Lam Retreats Saigon River. Odkryj lokalne przysmaki

Szefowie kuchni w hotelu An Lam Retreats Saigon River zabiorą Państwa w gastronomiczną podróż po Wietnamie. Usytuowana na świeżym powietrzu restauracja An Lam Retreats Saigon serwuje lokalne wietnamskie specjały. Restauracja Tram’s Cookery zaprasza z kolei gości do odkrywania wietnamskich smaków połączonych z wyrafinowanymi zachodnimi ulubionymi daniami, które zadowolą każde podniebienie. Jeśli chcą Państwo oddać się prywatności i spokojowi swojej willi, personel dostarczy posiłek prosto do niej. Pracownicy hotelu z przyjemnością przygotują wszystko, co niezbędne, aby zapewnić Państwu doskonały wypoczynek w An Lam Retreats Saigon River. Do Państwa dyspozycji może zostać oddany lokaj, który zadba o każdy szczegół Państwa wypoczynku.

An Lam Retreats Saigon River. Apartamenty na każdą potrzebę

Hotel An Lam Retreats Saigon River oferuje 19 przestronnych apartamentów i willi rozłożonych w bujnym ogrodzie. Już najmniejsze z nich, apartamenty typu Lan, to 50 m² powierzchni z balkonem lub tarasem z widokiem na ogród. Na miłośników totalnego luksusu czekają apartamenty typu Suite. Te 120-metrowe pokoje otwierają się na balkon z prywatnym basenem i
widokiem na ogród. Wreszcie apartament rodzinny oferuje państwu aż 150m ² powierzchni, 2 łóżka typu king-size oraz 2 łazienki.

W hotelu mogą też Państwo skorzystać z siłowni, spa oraz zajęć z jogi. Duży centralny basen otoczony jest tropikalnymi ogrodami, drewnianymi leżakami oraz wiszącymi latarniami .

Na wakacje do hotelu An Lam Retreats Saigon River mogą Państwo również śmiało przyjechać z dziećmi. W pokoju można bezpłatnie dostawić łóżeczko dziecięce, a wykwalifikowane opiekunki zajmą się Państwa pociechami już od 10 dolarów za godzinę.

ZOBACZ TEŻ: Hotel Des Arts Saigon. Klasyczny urok Indochin>>

Highlights

  • 19 przestronnych apartamentów i willi, 50-150 m2
  • Duży centralny basen
  • Siłownia
  • Spa
  • Zajęcia z jogi
  • Bezpłatne wi-fi w całym budynku
  • Bezpłatna usługa transferu łodzią motorową z miasta 3 razy dziennie: 10:30, 15:00 i 18:30
  • Dzieci mile widziane

Lokalizacja

Sunset_Pool_Villa_(Bedroom)
Pool-Sunset_Pool_Vila_(2_bedrooms)
Pool-2
Pool_&_Garden-Pool_Suite-5
Pool_&_Garden-Pool_Suite-3
Outdoor_lounge_-_Garden_Pool_Suite
Living_Room-Sunset_Pool_Villa(2_bedrooms)
Living_Room-Pool_Suite-1
Garden_Suite-1
Dining_second_photo_5261
Bedroom-Pool_Suite-2
Bedroom-Pool_Suite-1
Bedroom-Family_Suite-1
Bedroom-An_Lam_Suite-2
Bathroom-Pool_Suite-3
Bathroom-Pool_Suite-2
1215-AJS-An-Lam-Resort-Saigon-3019-2
1215-AJS-An-Lam-Resort-Saigon-2988-2
1215-AJS-An-Lam-Resort-Saigon-1881
1215-AJS-An-Lam-Resort-Saigon-1841-3
1215_AJS_An_Lam_Resort_Saigon-2999
1215-AJS-An-Lam-Resort-Saigon-1751
1215_AJS_An_Lam_Resort_Saigon-1918
1215_AJS_An_Lam_Resort_Saigon-1755

Formularz kontaktowy

    Polityka prywatności