Amanwella. Przyjazna ostoja miłośników natury i spokoju

Tangalla, w której mieści się ten niezwykły kurort - Amanwella - to miasto w południowej części Sri Lanki, położone 195 kilometrów od stolicy kraju, Kolombo. Amanwella znajduje się przy słonecznym południowo-zachodnim wybrzeżu Sri Lanki.

Amanwella gwarantuje Państwu ekskluzywne miejsce zakwaterowania. Jasne, pełne słońca apartamenty wyposażone są z dbałością o najmniejsze szczegóły. Przez szklane drzwi sięgające od podłogi aż do sufitu można dostać się na swój prywatny basen i rozległy taras z widokiem na gaje kokosowe, plażę i ocean. Ośrodek oferuje również apartamenty z widokiem na wierzchołki drzew  i ogród.

Wszystkie pokoje umeblowane są z niebywałą elegancją i luksusem. O miły pobyt gości dba troskliwa obsługa, do której można zwrócić się z każdym problemem.

Amanwella. W sąsiedztwie bogactwa naturalnego Sri Lanki

Będąc na słonecznej, gorącej plaży nie sposób nie skorzystać z oferowanych sportów wodnych. Amanwella oferuje wypożyczalnie surfingu oraz dprzętu do nurkowania. Można również skorzystać z niezwykle ciekawej rozrywki, jaką jest obserwowanie wielorybów, bądź wybrać się na połowy ryb w Oceanie Indyjskim. Wybrzeże pełne jest prawdziwych skarbów natury, w parkach narodowych Yala i Udawalawe można zobaczyć między innymi lamparty i słonie.

Koniecznie trzeba również odwiedzić niesamowity rezerwat ptaków Bundala. Miłośnikom relaksu ciała Amanwella zapewnia zabiegi spa, z których można skorzystać zarówno w samym spa jak i we własnym apartamencie. Spokój ducha mogą zapewnić prywatne sesje jogi lub medytacje przy odprężającym dźwięku fal.

Oferta kulinarna hotelu dopełni cudowny pobyt w ośrodku. Posiłki spożywane są w klimatycznej restauracji. Zjemy tam, gdzie mamy ochotę –  w nastrojowym, pięknym wnętrzu lokalu lub na świeżym powietrzu w blasku świec. Dania zachwycają nie tylko swym niepowtarzalnym smakiem, lecz również formą podania. Ich wygląd jest bowiem doprecyzowany z niezwykłą szczegółowością.

Wybór potraw zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów – serwowana jest tu zarówno kuchnia europejska jak i lokalne przysmaki, takie jak tradycyjne curry. Dzięki doświadczonym, wybitnym kucharzom dania każdego gościa są dostosowane do jego osobistych preferencji.

ZOBACZ TEŻ Maya Luxury Resort na Seszelach >>

Highlights

 • niezapomniane widoki na Ocean Indyjski
 • eleganckie apartamenty z widokiem na gaje kokosowe
 • prywatny basen dla każdego apartamentu
 • rezerwat ptaków Bundala
 • parki narodowe Yala i Udawala
 • rozległe tarasy z widokiem na morze
 • obserwacja wielorybów
 • sporty wodne: surfing, nurkowanie
 • wędkowanie w Oceanie Indyjskim
 • kuchnia europejska i tradycyjna kuchnia Sri Lanki

Lokalizacja

beach_club_high_res_1360 (1)
_mg_7740_high_res_1339
_mg_7913_high_res_1350
_mg_7939_high_res_1351 (1)
01 Wella Lounge Bar Exterior_1400x600
17-Cooking-Class-Spices
ocean_suite_terrace_high_res_6817
beach_club_high_res_1360 (1)
beach_at_dusk_high_res_6818 (1)
amanwella_high_res_6866
amanwella_-_suite_hi-res-17_high_res_11080 (1)
restaurant_high_res_6843 (1)
swimming_pool_high_res_6895 (1)

Formularz kontaktowy

  Polityka prywatności