Club Med Punta Cana. All Inclusive z dziećmi w sercu Karaibów

Zapraszamy Państwa w jedno z najciekawszych miejsc na spędzenie beztroskich wakacji z dziećmi – do Club Med Punta Cana w Republice Dominikańskiej.

W Club Med Punta Cana znajdziecie wysmakowany luksus w pięciogwiazdkowej strefie. Cała rodzina będzie mogła wypocząć. Dorośli na prywatnej plaży, otoczonej z jednej strony ponad czterdziestohektarowym parkiem. Najmłodsi w parku wodnym i specjalnych klubach dla nich tylko przeznaczonych.

Club Med Punta Cana leży na zachodnim brzegu wyspy Hispaniola, niemal na styku Morza Karaibskiego i Atlantyku, dwieście kilometrów od stolicy Dominikany, Santo Domingo. Klub od lotniska w miejscowości Punta Cana dzieli zaledwie 5 kilometrów.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z najlepszych i najbardziej luksusowych apartamentów typu 5-Trident. Stamtąd – z rodzinnych apartamentów – będą mieli Państwo widok na ocean lub basen oraz będą mogli skorzystać z szerokiej palety unikalnych indywidualnych usług.
Są wśród nich m.in. dedykowany transfer z lotniska, śniadanie serwowane w pokoju, markowe kosmetyki, prezent powitalny. Czy wizyta w prywatnym salonie, gdzie dostaniecie Państwo szampana. Wśród udogodnień jest tez priorytetowa rezerwacja Club Med Spa i usługi lokalnego consierge’a. Oraz – naturalnie – darmowe szerokopasmowe WiFi.

Club Med Punta Cana. All inclusive na 100 %

Podczas pobytu w Club Med Punta Cana będą mogli Państwo poznać prawdziwą i jedyną na rynku ofertę All Inclusive. W jej ramach mogą Państwo bezpłatnie korzystać z restauracji, otwartych barów w różnych częściach klubu. A także korzystać z katamaranów, windsurfingu tenisa i wielu innych. Gdy dzieci pójdą już spać, czeka na Was wiele nocnych atrakcji.

Nie muszą się Państwo obawiać o zajęcia dla dzieci. Club Med Punta Cana oferuje unikalną i darmową usługę dla dzieci i młodzieży od 4 do 17 roku życia. Najmłodsi – od 4 do 10 lat – będą się bawić w Mini Club Med: w grę wchodzą lekcje tańca, nauka gotowania, sporty wodne na wesoło, zajęcia przyrodnicze oraz gry grupowe w tenisa czy piłkę.

Starsi – od 11 do 17 roku życia – będą korzystać, wraz z rówieśnikami, z Club Med Passworld, wyjątkowego konceptu, dzięki któremu na pewno nie będą się nudzić. Wśród atrakcji jest strzelanie z łuku, zajęcia z windsurfingu, żeglarstwo, loty na trapezie, twórcze zajęcia z graffiti czy makijażu – a wszystko to w nowoczesnych przestrzeniach zaprojektowane specjalnie dla nastolatków, gdzie mogą się spotkać i czuć się swobodnie.

Nawet Ci z Państwa, którzy przyjadą do Club Med Punta Cana z najmłodszymi dziećmi, będą mieć chwile na wytchnienie, oddając dzieci do 2 roku życia do Baby Club Med. To magiczna recepta na doskonałą równowagę. Oznacza spokój dla Ciebie i szacunek dla naturalnych rytmów i potrzeb Twojego dziecka. Spacery, wczesna nauka i gry pomagają rozwinąć poczucie ruchu, dźwięku, koloru, kształtu i tekstury dzieci.

Zobacz też >> Klasę Oasis

Highlights

  • Strefa luksusu 5-Trident
  • Prawdziwe All Inclusie
  • Żeglarstwo i windsurfing
  • Korty tenisowe i łucznictwo
  • Doskonała kuchnia z całego świata 24h na dobę
  • Baseny i morska laguna
  • Prywatna plaża i 42-hektarowy ogród
  • Całodzienne zajęcia dla młodszych i starszych dzieci
  • Najlepsze spa na Karaibach
  • Apartamenty rodzinne z widokiem na ocean

Lokalizacja

Club Med Punta Cana dzieci
Club Med Punta Cana winsurfing
Club Med Punta Cana widok
Club Med Punta Cana dzieci2
Club Med Punta Cana plac
Club Med Punta Cana widok z góry
Club Med Punta Cana basen
Club Med Punta Cana trapez
Club Med Punta Cana restauracja
Club Med Punta Cana jedzenie
Club Med Punta Cana food

Formularz kontaktowy

Polityka prywatności