Silver Muse. Niespotykany statek we włoskim stylu

Zapraszamy Państwa na nowy, luksusowy statek armatora Silversea. Silver Muse, choć zabiera na pokład niespełna 600 pasażerów, należy do światowej czołówki statków wycieczkowych pod względem komfortu i wygody.

Na pokładzie Silver Muse znajdują się wyłącznie luksusowe apartamenty podzielone na 7 kategorii. Wszystkie z nich posiadają przestronne balkony lub werandy z tarasami i luksusowymi meblami. W każdym z apartamentów znajduje się salon, przestronna garderoba i duża zdobiona marmurową mozaiką łazienka. Wnętrza urządzono ze smakiem i prawdziwie włoską finezją.
Apartamenty wyższej kategorii, takie jak Silver Suite, Royal Suite, Grand Suite i Owner’s Suite dostępne są na Silver Muse w dwóch konfiguracjach z jedną lub dwiema sypialniami, dzięki połączeniu z Veranda Suite. Goście tych apartamentów mają dodatkowe bonusy, takie jak bezpłatny dostęp do internetu czy express do kawy.

Wszystkim pasażerom przysługuje prywatny kamerdyner, służący pomocą przy pakowaniu bagażu, składaniu rezerwacji w restauracjach czy organizowaniu wycieczek lądowych. Większość doskonałych restauracji wliczona jest w cenę rejsu. Mogą Państwo wybierać pomiędzy daniami z grilla, owocami morza. A także prawdziwą włoską pizzą, kuchnią azjatycką, rybami i owocami morza oraz mięsem pieczonym na skałach wulkanicznych, restauracjach z przekąskami i muzyką na żywo, kuchnią francuską i restauracją bufetową. Każdej z restauracji towarzyszy oryginalny, pasujący tematycznie wystrój.

Silver Muse. Najlepsze Spa na morzu

Silver Muse posiada jedne z najlepszych SPA na morzu. Łaźnie, sauny, sale relaksu, akupunktura, masaże i refleksjologia pozwolą zregenerować ciało i ducha. Salon piękności i Barber Shop sprawią natomiast, że przed każdą kolejną kolacją będą Państwo wyglądać olśniewająco.

Rozrywka jest obowiązkowym punktem każdego wieczoru. Po kolacji mogą się więc Państwo udać do teatru na przedstawienie, na taras widokowy z muzyka na żywo. Lub do baru miejscem przeznaczonym do tańca, do palarni cygar, czy też przejść się między butikami znanych marek lub po prostu zasiąść z książka w bibliotece. Jeżeli chodzi o sporty, statek oferuje Fitness Center, Aerobics Studio, bieżnię do joggingu otaczającą statek, a także dla relaksu basen i wanny z hydromasażem.

Highlights

  • Wyłącznie luksusowe apartamenty
  • Doskonała kuchnia
  • Bardzo duży wybór restauracji tematycznych wliczonych w cenę
  • Balkon lub taras w każdym apartamencie
  • Muzyka na żywo
  • SPA
  • Salon piękności
  • Nowoczesny włoski design
  • Prywatny kamerdyner
  • Ciekawi ludzie na pokładzie

Lokalizacja

Silver Muse, Lobby, Reception, Dolce Vita, Piano
Silver Muse, Sea trials
Silver Muse, Panorama Lounge
Silver Muse
Silver Muse Kaiseki, Japanese, food, Kaiseki
Silversea Muse jedzenie
Silver Muse, Veranda Suite, bathroom
Silver Muse, Silver Suite
Silver Muse, Veranda, bed, balcony, plant, bed, cushions, lamp, sea, champagne
Silver Muse
Silver Muse
Silver Muse
Silversea Muse orkiestra

Formularz kontaktowy

Polityka prywatności